Úspěchy naší chovatelské stanice Best of Cotton®

Za rok 2023 jsme byli hodnocení jako nejlepší chovná stanice plemene Coton de Tuléar v České republice

Velký úspěch našeho odchovance Ypser ru-mar Best of Cotton majitele Oldřicha Petridese. 25.3.2023 na Klubové výstavě konané na chatě Bramberk v Lučanech - Jizerské hory.
Získal tituly: V1, CAJC, KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH, BOJ,
Druhý den zopakoval opět své úspěchy na speciální výstavě klubu: V1, CAJC, KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH, BOJ,


Ypser ru-mar Best of CottonVe dnech 17. 18. 19. 2. 2023 zaznamenala naše chovná stanice "Best of Cotton" velký úspěch na mezinárodní vystavě všech psích plemen v Nitře. Náš pejsek Ypser ru-mar Best of Cotton majitele Oldřicha Petridese získal ve všech třech dnech ocenění V1,CAJC, CACIBJ, BOJ a tím splnil podnínku pro udělení titulu "SLOVENSKÝ JUNIOR ŠAMPION". Děkujeme za vzornou reprezentaci.
Naše chovatelská stanice zaznamenama opět velký úspěch. V neděli 3.10.2021 se konala celosvětová výstava psú všech plemen v Brně na výstavišti. Náš nejmladší odchov pes Xaver a fenka Xaomi se prezentovali v kategorii štěňat a oběma se podařil získal titul VN1 - Světová naděje 2021. Moc gratulujeme páníčkům
klikni na obrázek
Orpheus Jo-Luc Best of Cotton

Náš odchov Orpheus Jo-Luc Best of Cotton prožil úspěšný víkend. Na dvoudenní (21.8-22.8.2021) Mezinárodní výstavě v Bratislavě ve třídě šampionů obdržel v sobotu ocenění V1, CAC, CACIB , BOS a v neděli V1, CAC, CACIB, BOB. Tím splnil podmínky pro udělění titulu Slovenský šampion a Interšampion Krásy. Moc gratulujeme


Úspěch na výstavě v Bratislavě dne 19.8.2017. Syn naší Joys (viz chovné feny) Kendy-Jo-Ar Best of Cotton splnil podmínky pro přiznání titulu Slovenský šampion krásy.


Mezinárodní výstava Mladá Boleslav 13.8.2017

  Naše chovatelská stanice se může pochlubit novým úspěchem na této mezinárodní výstavě. Náš chovný pes Lucky HEL-DJE,  (soutěžící pod   číslem 2644) vyhrál po čtvrté svou kategorii a tímto se opět přiblížil ke splnění podmínek pro přiznání titulu "Český šampion", a získal i R.CACIB


Mezinárodní výstava Mladá Boleslav 13.8.2017

  Dalším úspěchem naši chovatelské stanice je výhra v kategorii dorostu syna Lucky HEL-DJE, QE JASMÍNA, který na této své první výstavě získal VN1.


I na Národní výstavě v Olomouci (2.9.2018) získal néš odchovanec ORPHEUS syn LUCKYHO V1,CAC.


V sobotu 13.1.2019 získal náš odchovanec ORPHEUS JO-LUC Best of Cotton na výstavě v Brně, další úspěch v podobě ocenění "Český šampion".


Náš odchovanec ORPHEUS JO-LUC Best of Cotton splnil podmínky pro získání klubového šampiona.Dne 29.5.2021 se konala v Praze - Úhřiněvsi "Pesoparku" klubová výstava našeho plemene. Vzhledem k tomu, že zde bylo dostatečné množství našich odchovanců, přihlásila majitelka chovné stanice paní Blanka Remsová do soutěže skupin i svoji "chovku". Byla vyhodnocena jako druhá nejlepší na klubové výstavě.

Uvádíme pár snímků z této akceNáš odchovanec ORPHEUS JO-LUC Best of Cotton splnil podmínky pro získání klubového šampiona.